KONST / Litografier / Färglitografi 7819078
*
nr 781 9078
HÃ¥kan Bull
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 oktober 2012
kl 18:17:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/9 16:34:03
1
150 kr
1/10 15:29:05
2
150 kr
1/10 15:48:16
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan bull litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
HÃ¥kan Bull
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
nr 781 9078
HÃ¥kan Bull
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/9 16:34:03 | 1 | 150 kr |
1/10 15:29:05 | 2 | 150 kr |
1/10 15:48:16 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan bull litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50